- Тойм
- Санал болгож буй бүтээлүүд





| Эрчим хүч |
Хүчний залгуур оролт: 100~240V, 350mA, 50/60Hz; Гаралт: 12V 1A |
| Эрчим хүчний хэрэглээ | ≤14W |
| Нэвтрүүлэх хурд | ≥0.20 мл/мин |
| Хэсгийн хэмжээ | 0.5~5µm хэмжээний хэсэгт ≥60% |
| MMAD | 2.5 мкм ±25% |
| Шум урвал | ≤52 дБА (EN 13544-1-ийн хэсэг 26-ын дагуу) |
| Ажиллах температур, намхан | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % CH, 800~1060 hPa |
| Агуулахын температур болон чийгшил | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060hPa |
| Цахилгаан гэмтэлд хамгаалах төрөл | II түвшин |
| Электрийн шоктоос хамгааллын дүгээр | BF төрлийн үндэслэг хэсэг |
| Гэрчилгээ | CE1639 |