- Przegląd
- Zalecane produkty





| Moc |
Wejście zasilacza: 100~240 V, 350 mA, 50/60 Hz; Wyjście: 12 V 1 A |
| Zużycie energii | ≤14 W |
| Prędkość nebulizacji | ≥0,20 ml/min |
| Rozmiar cząstek | ≥60% w zakresie 0,5~5 µm |
| MMAD | 2,5 µm ±25% |
| Poziom hałasu | ≤52 dBA (zgodnie z EN 13544-1 punkt 26) |
| Temperatura i wilgotność pracy | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060 hPa |
| Temperatura przechowywania i wilgotność | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060 hPa |
| Typ ochrony przed porażeniem elektrycznym | Klasa II |
| Stopień ochrony przed wstrząsem elektrycznym | Część zastosowania typu BF |
| Certyfikacja | CE1639 |