- Prezentare generală
- Produse recomandate





| Putere |
Adaptor de alimentare Intrare: 100~240 V, 350 mA, 50/60 Hz; Ieșire: 12 V 1 A |
| Consum de energie | ≤14 W |
| Rata de nebulizare | ≥0,20 ml/min |
| Dimensiune particule | ≥60% în intervalul 0,5~5 µm |
| MMAD | 2,5µm±25% |
| Nivelul zgomotului | ≤52 dBA (conform EN 13544-1 secțiunea 26) |
| Temperatură și umiditate de funcționare | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Temperatura și umiditatea de depozitare | -20 ~ +70°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060 hPa |
| Tipul de protecție împotriva electrocutării | Clasa II |
| Grau de protecție împotriva loviturilor electrice | Tip BF parte aplicată |
| Certificare | CE1639 |