- Umumiy ko'rinish
- Tavsiya etilgan mahsulotlar





| Quvvat |
Quvvat manbasi kirishi: 100~240V, 350mA, 50/60Hz; Chiqish: 12V 1A |
| Quvvat iste'moli | ≤14Vt |
| Tumanlashtirish tezligi | ≥0.20 ml/daqiqa |
| Zarrachalar hajmi | 0.5~5µm oraliqda ≥60% |
| MMAD | 2,5µm±25% |
| Qonroq darajasi | ≤52dBA (EN 13544-1 bo'lim 26 ta'kidlanganidek) |
| Ish harorati va namligi | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Saqlash harorati va namligi | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % nisbiy namlik, 800~1060hPa |
| Elektr tokididan himoya turi | II toifasi |
| Elektrik chokqayishi oldidan himoya darajasi | BF turidagi qo'llaniladigan qism |
| Sertifikatlash | CE1639 |