- Тойм
- Санал болгож буй бүтээлүүд






| Эрчим хүч | AC 230V 50Hz |
| Эрчим хүчний хэрэглээ | 180VA хамгийн ихдээ |
| Нэвтрүүлэх хурд | ≥0.2 мл/мин |
| Хэсгийн хэмжээ | 0.5~5µm хүрээний дотор ≥65% |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Шум урвал | <65дБА (EN13544-1 хэсэг 26-ийн дагуу) |
| Ажиллах температур, намхан | 5 ~40°C, 15 ~ 90 % RH, 700~1060hPa |
| Агуулахын температур болон чийгшил | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060hPa |
Цахилгаан гэмтэлд хамгаалах төрөл |
II түвшин |
Электрийн шоктоос хамгааллын дүгээр |
BF төрлийн үндэслэг хэсэг |
| Гэрчилгээ | CE1639 |