- Przegląd
- Zalecane produkty






| Moc | AC 230V 50 Hz |
| Zużycie energii | maks. 180 VA |
| Prędkość nebulizacji | ≥0,2 ml/min |
| Rozmiar cząstek | ≥65% w zakresie 0,5–5 µm |
| MMAD | 2.50μm ±25% |
| Poziom hałasu | <65 dBA (zgodnie z EN13544-1 punkt 26) |
| Temperatura i wilgotność pracy | 5–40 °C, 15–90 % RH, 700–1060 hPa |
| Temperatura przechowywania i wilgotność | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060 hPa |
Typ ochrony przed porażeniem elektrycznym |
Klasa II |
Stopień ochrony przed wstrząsem elektrycznym |
Część zastosowania typu BF |
| Certyfikacja | CE1639 |