- Prezentare generală
- Produse recomandate






| Putere | AC 230V 50Hz |
| Consum de energie | 180VA max. |
| Rata de nebulizare | ≥0,2 ml/min |
| Dimensiune particule | ≥65% în intervalul 0,5~5µm |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Nivelul zgomotului | <65dBA (conform EN13544-1 secțiunea 26) |
| Temperatură și umiditate de funcționare | 5–40°C, 15–90 % RH, 700–1060 hPa |
| Temperatura și umiditatea de depozitare | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060hPa |
Tipul de protecție împotriva electrocutării |
Clasa II |
Grau de protecție împotriva loviturilor electrice |
Tip BF parte aplicată |
| Certificare | CE1639 |