- Ümumi baxış
- Tövsiyə olunan Məhsullar

















| Güc | Lityum titanat batareya (DC 4,8 V şarj olunan) |
| Enerji sömrəsi | Təxmini 2,0 Vt |
| Titreşmə tezliyi | Təxmini 107 kHz ±10% |
| Nebulizasiya Hızı | ≧0,25 ml/dəq |
| Parçacığın ölçüsü | 0 ilə 5µm aralığında ≧65% |
| MMAD | 2,5µm±25% |
| Batareyanın Şarj Gərginliyi və Cərəyanı | DC 5,0 V, Maks. 2 A |
| Şöngü səviyyəsi | ≤50 dBA (1 metr məsafədə) |
| İş temperaturu və nəmlik | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Saxlama və çatdırılma şərtləri | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060hPa |
| Elektrik şokuna qarşı mühafizə növü | Sinif II |
| Elektrik şoku qarşısında müdafiə səviyyəsi | BF növü tətbiq edilən hissə |
| Sertifikat | CE1639 |