- Umumiy ko'rinish
- Tavsiya etilgan mahsulotlar

















| Quvvat | Litiy titanat batareyasi (DC 4,8 V zaryadlanadigan) |
| Quvvat iste'moli | Taxminan 2,0 Vt |
| Tebranish chastotasi | Taxminan 107 kHz ±10% |
| Tumanlashtirish tezligi | ≧0,25 ml/daq |
| Qurultoy hajmi | 0 dan 5µm gacha bo'lgan oraliqda ≧65% |
| MMAD | 2,5µm±25% |
| Batareya zaryadlash kuchlanishi va toki | DC 5,0 V, maks. 2 A |
| Qonroq darajasi | ≤50 dBA (1 metr masofada) |
| Ish harorati va namligi | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Saqlash va yetkazib berish sharoiti | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060hPa |
| Elektr tokididan himoya turi | II toifasi |
| Elektrik chokqayishi oldidan himoya darajasi | BF turidagi qo'llaniladigan qism |
| Sertifikatlash | CE1639 |