- Conspectus
- Producta Commendata

















| Potentia | Bateria lithium-titanatis (recarcibilis DC 4,8V) |
| Consumptio potentiae | Circa 2,0W |
| Frequentia vibrandi | Circa 107 kHz ±10% |
| Rationem Nebulizationis | ≧0,25 ml/min |
| Magnitudo Particulae | ≧65% intra intervallum 0 ad 5µm |
| MMAD | 2.5µm±25% |
| Tensio et intensitas electrica recaricationis bateriae | DC 5,0V, max. 2A |
| Gradus strepitus | ≤50 dBA (distantia unius metri) |
| Temperatura et umiditas operationis | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Condicio servandi et deligendi | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060hPa |
| Generis protectionis contra commotionem electricam | Classis II |
| Gradus praeservativus contra percussionem electricam | Pars applicata typi BF |
| Certificatio | CE1639 |