- Шолу
- Ұсынылатын өнімдер

















| Күш | Литий-титанатты аккумулятор (DC 4,8 В, шарғыландырылатын) |
| Энергия тұтыну | Шамамен 2,0 Вт |
| Тербеліс жиілігі | Шамамен 107 кГц ±10% |
| Небулайзация дәрежесі | ≧0,25 мл/мин |
| Қырмайдың өлшемі | 0-ден 5 мкм-ге дейінгі аралықта ≧65% |
| MMAD | 2,5 мкм±25% |
| Аккумуляторды зарядтау кернеуі мен тогы | DC 5,0 В, макс. 2 А |
| Шум деңгейі | ≤50 дБА (1 метр қашықтықта) |
| Жұмыс үшін температура және влажность | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % ылғалдылық, 800~1060 гПа |
| Сақтау және жеткізу шарты | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % ылғалдылық, 800~1060 гПа |
| Электр шоктан қорғау түрі | II сынып |
| Әскерлік шокқа дайындық деңгейі | BF түрі әрекет ретінде қолданылады |
| Сертификаттау | CE1639 |