- Oversigt
- Anbefalede Produkter

















| Effekt | Lithium-titanat batteri (DC 4,8 V genopladelig) |
| Strømforbrug | Ca. 2,0 W |
| Svingningsfrekvens | Ca. 107 kHz ±10 % |
| Nebulisationsrate | ≧0,25 ml/min |
| Partikelstørrelse | ≧65 % inden for 0 til 5 µm interval |
| MMAD | 2,5 µm ±25 % |
| Batteri opladningsspænding og strøm | DC 5,0 V, maks. 2 A |
| Støjniveau | ≤50 dBA (1 meters afstand) |
| Driftstemperatur og luftfugtighed | 10 ~40 °C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060 hPa |
| Opbevaring og leveringsbetingelser | -20~ 60 °C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060 hPa |
| Beskyttelsesart mod elektrisk stød | Klasse II |
| Grad af beskyttelse mod elektrisk stød | Type BF anvendt del |
| Certifikat | CE1639 |