- Przegląd
- Zalecane produkty

















| Moc | Bateria litowo-tytanianowa (prądu stałego 4,8 V, ładowalna) |
| Zużycie energii | Około 2,0 W |
| Częstotliwość drgań | Około 107 kHz ±10% |
| Prędkość nebulizacji | ≧0,25 ml/min |
| Wielkość cząstek | ≧65% w zakresie od 0 do 5 µm |
| MMAD | 2,5 µm ±25% |
| Napięcie i prąd ładowania baterii | Prąd stały 5,0 V, maks. 2 A |
| Poziom hałasu | ≤50 dBA (w odległości 1 metra) |
| Temperatura i wilgotność pracy | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060 hPa |
| Warunki przechowywania i dostawy | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060 hPa |
| Typ ochrony przed porażeniem elektrycznym | Klasa II |
| Stopień ochrony przed wstrząsem elektrycznym | Część zastosowania typu BF |
| Certyfikacja | CE1639 |