- Oorsig
- Aanbevole Produkte

















| Krag | Litiom-titaan-batterypak (DC 4,8V herlaaibaar) |
| Energieverbruik | Ongeveer 2,0W |
| Vibrerende frekwensie | Ongeveer 107 kHz ±10% |
| Nebuliseringskoers | ≧0,25 ml/min |
| Deeltjestoot | ≧65% binne 0 tot 5µm reeks |
| MMAD | 2,5µm±25% |
| Batterij-oplaai spanning en stroom | DC 5,0V, Maks. 2A |
| Geluidsniveau | ≤50 dBA (1 meter afstand) |
| Bedryfstemperatuur en -vochtigheid | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RV, 800~1060hPa |
| Bewaring en leweringsomstandighede | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % RV, 800~1060hPa |
| Tipe beskerming teen elektriese skok | Klas II |
| Graad van beskerming teen elektriese skok | Tipe BF toegepaste deel |
| Sertifisering | CE1639 |