- Přehled
- Doporučené produkty

















| Výkon | Baterie s lithno-titanátovým článkem (DC 4,8 V, dobíjecí) |
| Spotřeba energie | Přibližně 2,0 W |
| Kmitočet | Přibližně 107 kHz ±10 % |
| Nebulizační rychlost | ≧0,25 ml/min |
| Velikost částic | ≧65 % v rozmezí 0 až 5 µm |
| MMAD | 2,5 µm ± 25 % |
| Napětí a proud nabíjení baterie | DC 5,0 V, max. 2 A |
| Hladina hluku | ≤50 dBA (ve vzdálenosti 1 metr) |
| Teplota a vlhkost provozu | 10 až 40 °C, 30 až 85 % RH, 800 až 1060 hPa |
| Podmínky skladování a dopravy | -20 až 60 °C, 20 až 75 % RH, 800 až 1060 hPa |
| Typ ochrany proti úrazu elektrickým proudem | Třída II |
| Stupeň ochrany před elektrickým výbojem | Typ BF aplikovaná část |
| Certifikace | CE1639 |