- Přehled
- Doporučené produkty






| Výkon | AC 230V 50Hz |
| Spotřeba energie | max. 180 VA |
| Nebulizační rychlost | ≥0,2 ml/min |
| Velikost částic | ≥65 % v rozsahu 0,5 až 5 µm |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Hladina hluku | <65 dBA (podle EN13544-1 bod 26) |
| Teplota a vlhkost provozu | 5 až 40 °C, 15 až 90 % RH, 700–1060 hPa |
| Úložní teplota a vlhkost | -20 až +70 °C, 10 až 95 % RH, 700 až 1060 hPa |
Typ ochrany proti úrazu elektrickým proudem |
Třída II |
Stupeň ochrany před elektrickým výbojem |
Typ BF aplikovaná část |
| Certifikace | CE1639 |