- Prikaz
- Preporučeni proizvodi






| Snaga | AC 230V 50Hz |
| Potrošnja energije | maks. 180VA |
| Stopa nebulizacije | ≥0,2 ml/min |
| Veličina čestica | ≥65% unutar raspona 0,5 ~ 5 µm |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Razina buke | <65 dBA (su0026#97; EN13544-1 točka 26) |
| Radna temperatura i vlažnost | 5 – 40°C, 15 – 90 % RH, 700–1060 hPa |
| Temperatura i vlažnost skladištenja | -20 ~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060 hPa |
Vrsta zaštite od električnog udara |
Klasa II |
Stepen zaštite od električnog udara |
Tip BF primijenjeni dio |
| Certifikacija | CE1639 |