- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים






| כוח | AC 230V 50Hz |
| צריכת חשמל | 180VA מקסימום |
| קצב פליטה | ≥0.2 מ"ל/דקה |
| גודל חלקיק | ≥65% בטווח 0.5~5µm |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| רמת רעש | <65 דציבל (כפוף ל-EN13544-1 סעיף 26) |
| טמפרטורה ורחות עבודה | 5 ~40°C, 15 ~ 90 % RH, 700~1060hPa |
| טמפרטורת אחסון והרמות לחות | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060hPa |
סוג ההגנה מפני הלם חשמלי |
כיתה II |
דרגת ההגנה מפני הלם חשמלי |
חלקו המוחלט BF |
| הסמכה | CE1639 |