- Áttekintés
- Ajánlott termékek






| Teljesítmény | AC 230V 50Hz |
| Teljesítményfogyasztás | 180 VA max. |
| Nébulizálási Sebesség | ≥0,2 ml/perc |
| Részecskeméret | ≥65% a 0,5–5 µm tartományban |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| A zajszint | <65 dBA (az EN13544-1 szabvány 26. pontja szerint) |
| A működési hőmérséklet és páratartalom | 5–40 °C, 15–90 % relatív páratartalom, 700–1060 hPa |
| Tárolási hőmérséklet és páratartalom | -20 ~ +70 °C, 10 ~ 95 % RH, 700 ~ 1060 hPa |
Védettség típusa villamos áramütés ellen |
II. osztály |
Védelem villám ellenség ellen |
BF típus alkalmazott rész |
| Igazolás | CE1639 |