- Achoimre
- Táirgí a molaimid






| Cumhacht | AC 230V 50Hz |
| Tomhaltas Cumhachta | 180VA uasta. |
| Ráta Neabúlacháin | ≥0.2 ml/min |
| Méid an chuidín | ≥65% laistigh de raon 0.5~5µm |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Leibhéal fuaime | <65dBA (acc. To EN13544-1 altshamhlú 26) |
| Teocht agus fliuchas oibre | 5 ~40°C, 15 ~ 90 % RH, 700~1060hPa |
| Teochta agus taise stórála | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060hPa |
Cineál cosc ar chlochadh leictreach |
Class II |
Céim chosca ar chlochadh leictreach |
Cuid bhraitheáin BF |
| Bun-scagaire | CE1639 |