- Ümumi baxış
- Tövsiyə olunan Məhsullar






| Güc | AC 230V 50Hz |
| Enerji sömrəsi | 180VA maks. |
| Nebulizasiya Hızı | ≥0,2 ml/dəq |
| Zərrəcik ölçüsü | 0,5~5µm aralığında ≥65% |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Şöngü səviyyəsi | <65dBA (EN13544-1 bölməsi 26-ya uyğun olaraq) |
| İş temperaturu və nəmlik | 5~40°C, 15~90% rütubət, 700~1060 hPa |
| Saxlama temperaturu və rütubəti | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060hPa |
Elektrik şokuna qarşı mühafizə növü |
Sinif II |
Elektrik şoku qarşısında müdafiə səviyyəsi |
BF növü tətbiq edilən hissə |
| Sertifikat | CE1639 |