- Общ преглед
- Препоръчани продукти






| Мощност | AC 230V 50Hz |
| Консумация на енергия | макс. 180VA |
| Разпръскващата се скорост | ≥0,2 ml/мин |
| Размер на частиците | ≥65% в диапазона 0,5~5µm |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Ниво на шума | <65 дБА (в съответствие с EN13544-1, точка 26) |
| Работна температура и влажност | 5 – 40°C, 15 – 90 % RH, 700–1060 hPa |
| Температурата и влажността при съхраняване | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % ОВ, 700~1060 hPa |
Тип на защитата срещу електрически шок |
Клас II |
Степен на защита срещу електрически удар |
Част от приложимия тип BF |
| Сертификация | CE1639 |