- Conspectus
- Producta Commendata






| Potentia | AC 230V 50Hz |
| Consumptio potentiae | 180VA max. |
| Rationem Nebulizationis | ≥0,2 ml/min |
| Magnitudo particalis | ≥65% intra intervallum 0,5–5 µm |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Gradus strepitus | <65dBA (secundum EN13544-1 sectionem 26) |
| Temperatura et umiditas operationis | 5 ~40°C, 15 ~ 90 % RH, 700~1060hPa |
| Temperatura et umiditas conservationis | -20 ~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060 hPa |
Generis protectionis contra commotionem electricam |
Classis II |
Gradus praeservativus contra percussionem electricam |
Pars applicata typi BF |
| Certificatio | CE1639 |